niedziela, 13 września 2015

Nowe mangi od Kotori

Wczotaj wydawnictwo Kotori podzieliło się wreszcie informacjami na temat ich nowych tytułów :

Sangen Tonari no Tooi Hito
Cena: 19,99 zł
Data premiery: kwiecień 2016
Opis: Mitsuya nie radzi sobie z kobietami. Jego związki prędzej czy później się rozpadają. Niestety, sam jest temu winien. Kolejne partnerki odchodzą, zniechęcone brakiem zaangażowania z jego strony. Być może wszystko przez to, że jeszcze nie spotkał na swej drodze odpowiedniej dziewczyny? A może sercowe problemy Mitsuyi mają źródło w przeszłości, gdy zapałał szczeniacką miłością do przyjaciela swojego starszego brata?

Merry Checker
Cena: 22,90 zł
Data premiery: czerwiec 2016
Opis: Shiomi od jakiegoś czasu prowadzi cieszącego się sporą popularnością bloga. Dzięki temu udaje mu się poznać sympatycznych ludzi, z którymi zaczyna spotykać się poza siecią. Na jednym z takich spotkań pojawia się osoba znana w internecie pod pseudonimem „Miya”. Okazuje się jednak, że nie jest to filigranowe dziewczątko, a stuprocentowy facet, w dodatku nieźle wyrośnięty.

Niestety nie przepadam za yaoi, więc wszystkie takie tytuły którę mają w planach wyjść w Polsce nie kupie. Może to i lepiej, bo będę mieć więcej funduszy na posiadanie kolejnych tomów do mojej kolekcji :D

1 komentarz: