poniedziałek, 6 lipca 2015

Nowe zapowiedzi od Kotori, Mega manga od JPF

Ohayo!
Przez ostatnie dni nie było mnie w  domu i nadrabiam zaległości :D
Pierwszą dzisiejszą nowością jest nowe mangi od Kotori


Tytuł: Lovers Doll
Tomy: 1
Data wydania: październik 2015
Opis: Shin projektuje stroje dla lalek. Zajęcie to sprawia mu wielką satysfakcję, zwłaszcza że tworzone przez niego ubrania cieszą się wśród kolekcjonerów popularnością. Pewnego dnia dowiaduje się, że na aukcję została wystawiona „Krwawa Lalka”, unikatowy egzemplarz, który – jak wieść niesie – posiada zdolność wysysania krwi z właściciela. Shin nie wierzy w takie opowieści, ale jest zaciekawiony samą lalką. Jeden rzut oka na zdjęcie powoduje, że rodzi się w nim potrzeba posiadania właśnie tego okazu. Jakież jest jego zdziwienie, kiedy po otrzymaniu przesyłki to, co wydawało się niemożliwe, staje się faktem…


Tytuł: Ano Kado wo Magatta Tokoro
Tomy: 1
Data wydania: listopad 2015
Opis: Yuuya Kishimoto marzył o karierze pianistycznej. Niestety, w wyniku wypadku częściowo stracił władzę w ręce i musiał zweryfikować swoje plany na przyszłość. Lecz nie tylko on przechodzi życiowy kryzys. Nauczyciel matematyki, Kazuaki Kiriya, właśnie rozstał się z partnerem. Zupełnie wytrącony z równowagi, błąkał się po mieście i tylko dzięki szczęśliwemu zbiegowi okoliczności nie skończył pod kołami samochodu. Drogi obu bohaterów skrzyżowały się właśnie w tym dramatycznym momencie. Przygodna znajomość „z ulicy” stopniowo przerodziła się w coś więcej i wszystko było na dobrej drodze, by przeobraziła się w związek, gdyby nie drobny szczegół, o którym Kishimoto zapomniał poinformować swojego przyjaciela.A oto nowość od JPF:

Tytuł: Srebrny trójkąt
Tomy: 1
Cena: 44,99 zł
Data wydania: końcówka sierpnia 2015
Opis: Raz na 6 lat na nieboskłonie o poranku pojawia się planeta "Srebrny Trójkąt". Jej mieszkańcy o podłużnych złotych źrenicach stworzyli muzykę ukazującą przyszłość. Mówiono, że w konsekwencji posiadania tak potężnej mocy lud "Srebrnego Trójkąta" został uwikłany w gwiezdną wojnę i odszedł wraz ze zniknięciem gwiazd. Jednak po 30 tysiącach lat z jakiegoś powodu pojawia się ponownie... Posiadający moc manipulowania czasem, mieszkaniec czasoprzestrzeni Marley rozpoczyna podróż przez wieki, podczas której rozwiązuje zagadki odległej czasoprzestrzeni.4 komentarze:

 1. Ciekawy i przydatny post^^
  Pozdrawiam cieplutko,
  /May

  OdpowiedzUsuń
 2. Ugh, o ile Kiraboshi Dial jest naprawdę dobry i lubię Natsume Isaku, a Ano Kado może być, to Lovers Doll to zupełnie inna klasa yaoi. Taka niższa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może sięgnę na necie po Kiraboshi Dial albo Lovers Doll. Nie lubię yaoi, ale może gdyby w głowie jednego faceta zmienić na babę? :D

   Usuń
 3. Nominowałyśmy Cię do LBA :>, więcej informacji tutaj: http://sakurasenzen.blogspot.com/2015/07/lba.html

  OdpowiedzUsuń