piątek, 7 sierpnia 2015

Kotori wyda Nemureru Tsuki i Konbini-kun

"Nemureru Tsuki"
Tomy: 2
Gatunek: yaoi, romans, dramat
Cena: 22,90zł
Data wydania: luty 2016
Opis: Akihiko odwiedza rodzinny dom swego zmarłego ojca. Lecz to nie sentymenty motywują go do wyjazdu. Chłopak postanawia sprawdzić, czy klątwa ciążąca nad męską częścią jego rodziny jest prawdziwa. Jeśli tak – nie pozostało mu zbyt wiele życia.
Już pierwszej nocy po przyjeździe śni o dziwnym mężczyźnie, a kiedy spotyka go naprawdę, ze zdumieniem odkrywa, że przeniósł się w czasie. Powrót do rzeczywistości jest równie zaskakujący. Każdy kolejny dzień przynosi nowe pytania bez odpowiedzi, a Akihiko czuje coraz większą presję, by odkryć rodzinną tajemnicę. Czy byty niematerialne, które zaczął widywać, świadczą o rozchwianiu jego psychiki, czy może są dowodem na to, że klątwa istnieje naprawdę?
"Konbini-kun"
Tomy: 1
Gatunek: yaoi, romans, komedia, dramat, okruchy życia
Cena: 22,90zł
Data wydania: grudzień 2015
Opis: Złośliwe plotki sprawiły, że Nakaba przestał chodzić do szkoły. Nie chcąc być ciężarem dla rodziców, postanowił rozpocząć pracę w sklepie. I wszystko pięknie by się ułożyło, gdyby nie jeden ze współpracowników, gburowaty Yamai, który od początku wzbudzał w chłopaku przerażenie. Jednak pewnego dnia wydarzyło się coś, co na zawsze zmieniło podejście Hiroshiego do kolegi z pracy.


1 komentarz:

  1. Umieram z radości, a ja już chciałam importy Nemurery Tsuki kupować! Czekam na Rules!

    OdpowiedzUsuń