piątek, 23 października 2015

Obwoluta [LN] "Blask księżyca" i mangi "W stolicy kwiatów" od Kotori


Blask księżyca

Cena: 24,90zł
Tomy: 1
Data premiery: październik 2016

Opis: Nonomiya nie należy do ludzi, którzy lubią coś zmieniać w swoim życiu. Zdystansowany i cyniczny, czerpie prawdziwą przyjemność z obserwowania otoczenia. Takie zabawy "w detektywa" dają mu wiele satysfakcji.

Pewnego dnia znajduje notatnik należący do koleżanki z klasy, Yoko Tsukimori, a w nim złożoną na czworo kartkę zatytułowaną "Przepis na morderstwo". Szczegółowa instrukcja, jak dokonać morderstwa doskonałego, stanowi dla niego niezwykle intrygujące znalezisko. Jednak kiedy kilka dni później w wypadku samochodowym ginie ojciec Tsukimori, Nanomiya zaczyna podejrzewać, że ta śmierć nie była przypadkowa, zaś urocza i idealna w każdym calu Tsukimori staje się główną podejrzaną.

Na pewno kupię :D Już od wakacji mam na nią chrapkę i mam nadzieję, że się nie zawiodę :x
Z pierwszego wejrzenia wyglada troche jak Death Note xd
W stolicy kwiatów

Cena: 22,90zł
Tomy: 1
Data premiery: 30 październik 2016

Opis: Motoharu Tsujimura i Akira Hasumi przyjaźnią się od dziecka, każdą wolną chwilę spędzając razem. Jednak pewnego dnia Motoharu odkrywa, że to, co czuje do Akiry, wykracza poza ramy przyjaźni. Szczerze wyznaje Akirze swoją miłość, ale zostaje odrzucony. Przyjaciel odsuwa się od niego, zaś Motoharu topi smutki w alkoholu, w towarzystwie gejsz. Tymczasem obaj rozpoczynają studia  na tej samej uczelni i nie ma możliwości, żeby się nie spotykali...Brak komentarzy:

Prześlij komentarz