piątek, 11 marca 2016

MZO #13 Akuku - podpowiedź Waneko na jedną z dwóch nowych Light Novelek ?

Witajcie!
Kilka dni temu wydawnictwo Waneko zapowiedziało, że ma zamiar wydać dwie nowe light novelki, jednak nie podało ich tutyłów. Mają wypłynąć pod koniec marca, dokładnie 28. Pewnie zastanawiacie się, co to może być ... ja także zadałam sobie takie pytanie. Przeglądałam ostatnio Instagrama i wpadłam na pewien pomysł, o jaką nowelkę może chodzić. 
Na stronie wydawnictwa zauważyłam bardzo ciekawy post, który naprowadził mnie na trop:


 Na zdjęciu znajduje się LN od Kotori "Sword art online" oraz LN Waneko "Zerowa Maria i puste pudełko". Jednak jest jeszcze jedna LN leżąca pomiędzy nimi... dlaczego? Komentarz Wydawnictwa do zdjęcia brzmi: "The fun's only just begun!" (Zabawa dopiero się zaczyna), co zasugerowało mi, że ta oto novelka (Kizumonogatari) może być jednym z dwóch nowych tytułów, które zawitają niedługo do sklepów z mangami. Waneko to wydawnictwo, które twierdziło, że nie będzie wydawać novelek, więc całe to zajście jest pozytywnym zaskoczeniem. 
Kizumonogatari cieszy się dobrą opinią w recenzjach, ja z mojej strony niestety nie mogę nic na jej temat powiedzieć, ponieważ nie oglądałam ekranizacji dzieł Ishin Nishio takich jak np. Bakemonogatari. Jestem jednak zainteresowana tytułem i jeżeli rzeczywiście zostanie wydany, znajdzie się na mojej półce.

A wy co myślicie, czy to Kizumonogatari będzie wśród tych dwóch nowych novelek?

1 komentarz:

  1. Niestety pewnie nic dla mnie - ja to bym chciała Fujoshi Kanojo, albo DEADLOCKa, ale to nie są popularne tytuły, więc nikt ich nie wyda. Z LN, które do tej pory czytałam podobało mi się tylko "Na skraju jutra", zamówiłam jeszcze "Marię" teraz, zobaczymy jak to wyjdzie.

    OdpowiedzUsuń